До розблокованого м. Кролевець доставили гуманітарну допомогу

Eugene
Повідомлень: 6
З нами з: Чет березня 31, 2022 12:55 pm

До розблокованого м. Кролевець доставили гуманітарну допомогу

Повідомлення Eugene » Суб квітня 09, 2022 4:15 pm

Ще одна "блага вість" на Сумщині. До розблокованого м. Кролевець, на прохання священика УПЦ протоієрея Олексія Олексій Бекетов, доставили гуманітарну допомогу.
На цей раз Київська духовна академія
https://www.facebook.com/38270138858936 ... 338981058/
спільно з парафіянами Афганського храму, Українською спілкою ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Добровольчим формуванням Спілка ветеранів Афганістану Деснянського району м. Києва, територіальної громади №19, Волинською обласною лікарнею та ще рядом людей доброї волі зібрали та направили для постраждалих жителів м. Кролевець Сумської області, які з перших днів війни і до останніх днів перебували під російською окупацією, понад 2 тонни гуманітарної допомоги. Зокрема, було передано понад 700 кг картоплі, цибулі та капусти, крупи, макарони, олію, засоби гігієни (побутові і для породіль), а також дизельне пальне. Крім того, велика кількість протизапальних, противірусних ліків, бинти, пластирі, дезінфектори тощо.
Отець Олексій надавав допомогу багатьом сім'ям переселенців, хоч і у самого величезна сім'я. Поки доступ до міста був відрізаний, підтримкою друзів і знайомих були тільки молитви.
Коли ж загроза обстрілів минула, отець Олексій слізно звернувся за гуманітарною допомогою до братів- священнослужителів. Великим проханням було - ліки і засоби гігієни для лікарень, хоч найнеобхідніші–на психіатричне відділення і речі для породіль... з печалем повідомляв, що місто голодує, бо ж багато переселенців.
Так, біда багатьох об'єднала і згуртувала! І дорога туди теж не була без пригод і загрузань. Кажуть - Божа Рука допомагає через Людину. Витягали мирні жителі, де і взялись військові– усі з позитивом і добрими побажаннями!
З Божим благословінням, і в такий святий день все вдалося!
І Матінка Господня своїх не залишає, тільки прохаймо і довіряймо!
Хай Господь Бог воздасть сторицею усім, хто долучився до цієї благої справи!
Наближаймо Перемогу гідно кожен на своєму місці і, з Божою допомогою, дійдемо разом !

Повернутись до “Допомога постраждалим”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Наши сайты