Відбулася зустріч президента України з Предстоятелем УПЦ

Взаимоотношения государственной и церковной политики, социальные вопросы
Petrenko

Відбулася зустріч президента України з Предстоятелем УПЦ

Сообщение Petrenko » Вт авг 19, 2014 7:37 am

Президент України П.О. Порошенко провів зустріч з обраним 13 серпня 2014 року Предстоятелем Української Православної Церквимитрополитом Онуфрієм (Березовським), повідомив 16 серпня офіційний сайт президента України.

Глава держави привітав митрополита Онуфрія з обранням Предстоятелем Української Православної Церкви.

«Ми молимося, щоб Церква вистояла і принесла мир, милосердя і християнські цінності на нашу землю. Держава і я як президент є надійною опорою вашій Божій справі. І мої очі, і моє серце, і двері завжди будуть відкриті для Вас», — запевнив Петро Порошенко.

Подякувавши президентові за привітання, митрополит Онуфрій відзначив, що головним обов'язком Церкви сьогодні є примирення людей. «Ми приймаємо всіх з любов'ю, тому що всі ми — діти Божі, і це — головна місія Церкви», — сказав ієрарх.

Митрополит Київський і всієї України Онуфрій зазначив, що Церква повинна допомагати людям, які сьогодні страждають. «Ми з людьми не тільки в духовних, а й у матеріальних бідах. Ми поділяємо їх долю, щоб скрасити гіркоту скорботи, яку люди сьогодні переживають», — додав владика.

Митрополит Онуфрій особливо відзначив, що Церква прагне до єднання. «Ми повинні об'єднатися в Христі», — закликав Предстоятель Української Православної Церкви.
http://www.patriarchia.ru/ua/db/text/3704370.html
Deus lo Volt

Вернуться в «Церковь и Государство»