Блаженнейший Митрполит Владимир (Сабодан)

Petrenko
Повідомлень: 292
З нами з: Вів вересня 20, 2011 7:29 am

Блаженнейший Митрполит Владимир (Сабодан)

Повідомлення Petrenko » Суб листопада 19, 2011 10:58 am

Зображення
Несколько недель подряд верующие Украинской Православной Церкви с волнением следят за состоянием здоровья своего Предстоятеля. 30-го октября Блаженнейший Митрополит Владимир был госпитализирован – он перенес вторую за последние два месяца операцию. Сегодня врачи оценивают состояние здоровья Его Блаженства как тяжелое.

Просим всех, кому не безразлично здоровье Предстоятеля нашей Церкви, усилить молитвы за выздоровление Блаженнейшего Митрополита Владимира.
Deus lo Volt

Anton
Повідомлень: 9
З нами з: Чет вересня 22, 2011 1:55 pm

Re: Блаженнейший Митрполит Владимир (Сабодан)

Повідомлення Anton » Суб листопада 19, 2011 11:11 am

Постоянно слежу за информацией о состоянии здоровья Митрополита Владимира. Уже несколько раз в светских СМИ была информация о том, что его состояние здоровье крайне тяжелое, но вот на официальном сайте УПЦ нахожу информацию:
Стан здоров’я Блаженнішого Митрополита Володимира покращується http://orthodox.org.ua/ru/node/10287
И почему-то эта информация уже весит больше недели.
Неужели нельзя давать более подробную информацию о здоровье Предстоятеля УПЦ или это кому-то выгодно скрывать правду? (кому выгодно, я думаю тут и так все ясно).
Ведь, если взять папу римского Иоанна Павла II, то о его состоянии здоровья чуть ли не каждый день говорили в СМИ, и это понятно, выдь каждый уважающий себя католик считает своим долгом молиться о своем предстоятеле, а что мы хуже католиков или нам безразлично здоровье своего Предстоятеля!!!!

Petrenko
Повідомлень: 292
З нами з: Вів вересня 20, 2011 7:29 am

Re: Блаженнейший Митрполит Владимир (Сабодан)

Повідомлення Petrenko » Суб листопада 19, 2011 11:16 am

Епископат УПЦ совершит молитву о здравии Митрополита Владимира в День его рождения
Членам Священного Синода и всем Преосвященным Украинской Православной Церкви.
23 ноября 2011 года, в день рождения Блаженнейшего Владимира, митрополита Киевского и всея Украины, Предстоятеля Украинской Православной Церкви в Свято-Успенской Киево-Печерской Лавре будет совершена Божественная литургия о здравии Предстоятеля нашей Церкви.
Прошу Вас принять участие в сугубой молитве о здравии Его Блаженства. Начало литургии в 9.00
в Трапезном храме Свято-Успенской Киево-Печерской Лавры.


С любовью,
Агафангел
митрополит Одесский и Измаильский
Первенствующий член Священного Синода УПЦ.
Deus lo Volt

Petrenko
Повідомлень: 292
З нами з: Вів вересня 20, 2011 7:29 am

Re: Блаженнейший Митрполит Владимир (Сабодан)

Повідомлення Petrenko » Суб листопада 19, 2011 11:20 am

Прес-секретар УПЦ: Блаженніший щоденно причащається Христових Таїн і все усвідомлює


Вчора в інтернеті з`явилися суперечлива інформація про стан здоров’я Митрополита Київського і всієї України Володимира. Спочатку це були новини, що начебто предстоятель Української Православної Церкви перебуває в комі. Потім - почали з’являтися повідомлення, що митрополиту зроблено операцію, він прийшов до тями і попросив соборувати його.

Як насправді почувається предстоятель УПЦ, як правильно сприймати інформацію про його хворобу, і як віряни можуть допомогти Блаженнішому? Про це УНІАН-Релігії розповів прес-секретар предстоятеля УПЦ протоієрей Георгій Коваленко.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОМУ НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ

В інтернеті з’явилася інформація про соборування Блаженнішого Митрополита Володимира, що відбулося вчора ввечері. Чи так це насправді? Що саме відбулося?

Так. Зазвичай, коли церковна людина тяжко хворіє є таїнство, яке звершується над нею – це таїнство соборування.
І таке таїнство вчора було звершено над предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Володимиром. У цьому таїнстві над хворою людиною читається Євангеліє, читаються молитви за те, щоб Господь подав здоров’я болячому. Блаженніший щоденно причащається Святих Христових Таїн. Тому інформація про кому, чи ще щось, що розповсюджено в інтернеті – цілком не відповідає дійсності. Бо причащатися може тільки людина, яка усвідомлює.

ВАЖЛИВА МОЛИТВА, А НЕ ДІАГНОЗ

Як лікарі оцінюють стан Баженнішого сьогодні?

Стан стабільно тяжкий. Але лікарі говорять, що немає нічого такого, що має викликати зайву стурбованість. Більшість тієї інформації, що у нас щодня розповсюджується у ЗМІ, не відповідає дійсності. Церква буде повідомляти про будь-які зміни і у стані здоров’я предстоятеля. Тобто нам нічого приховувати. Більш того, ми самі оприлюднили інформацію про госпіталізацію. Для нас важливо, щоби люди молились за митрополита Володимира, я не обговорювали діагнози, чи плітки. Тобто для церковної людини не важливий діагноз. А важливо молитися.

Як саме людина може помолитися за предстоятеля Церкви? Ми знаємо, що можна піднести молитви своїми словами, але як саме сугубо можна помолитися за Блаженнішого у ці дні?

Є молитви за тих, хто хворіє, у будь-якому молитвослові, і там де вставляється ім’я, ми промовляємо ім’я митрополита Володимира, що хворіє. Є молитви до святих лікарів та цілителів: до святого Пантелеймона, до преподобного Агапіта Печерського, до святителя Луки Кримського, тобто – це ті святі, до яких звертаємося ми самі, коли хворіємо, чи коли хворіють наші близькі.

В ЦЕРКВІ ВСЕ СТАБІЛЬНО

Як правильно віряни мають сприймати інформацію про хворобу Блаженнішого?

Для Церкви предстоятель – символ єдності, і молитва за предстоятеля – вона єднає Церкву. І в цій ситуації надзвичайно важливо, щоб ми правильно і по-християнські сприймали те, що відбувається. Бо в Церкві все стабільно і нормально. В Церкві існують соборні інститути: Священний Синод, синодальні відділи, управління справами, канцелярія, звершуються богослужіння. Церква несе своє соціальне служіння … Все це відбувається, і стан здоров’я Блаженнішого на ці процеси не впливає. Якщо й впливає, то в тому сенсі, що віруючі люди в ці дні, якщо моляться за нього, у такий спосіб актуалізують свою приналежність до Української Православної Церкви. А також це привід згадати і помолитися, можливо, не тільки про Блаженнішого Митрополита Володимира, а про рідних, близьких, які потребують нашої молитви, допомоги. І це також для церкви певна просвітницька місія і благодійна місія.

Анна Горпинченко, УНІАН
постiйна адреса статтi:
http://religions.unian.net/ukr/detail/7191
Deus lo Volt

Evg
Повідомлень: 150
З нами з: Вів вересня 27, 2011 7:38 am

Re: Блаженнейший Митрполит Владимир (Сабодан)

Повідомлення Evg » Пон листопада 21, 2011 2:46 pm

Скорейшего выздоровления Митрополиту Владимиру. Все-таки хотелось бы знать как его здоровье. Жаль что эта информация окутана молчанием. Единственное что не совсем согласен с высказыванием Антона, по поводу того что нужно знать как здоровье Митрополита чтобы за него молиться. По-моему молиться за него нужно постоянно. Тем более что здоровье у него подкачивает уже давно.
Достоинство человека определяется тем, каким путем он идет к цели, а не тем, достигнет ли он ее.

Petrenko
Повідомлень: 292
З нами з: Вів вересня 20, 2011 7:29 am

Re: Блаженнейший Митрполит Владимир (Сабодан)

Повідомлення Petrenko » Чет січня 12, 2012 1:25 pm

8 січня, в неділю після Різдва Христового і в свято Собору Пресвятої Богородиці, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію у соборному храмі Свято-Покровського жіночого монастиря міста Києва.

Його Блаженству співслужили: архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр та духовенство монастиря.

За богослужінням, з нагоди 30-річчя дияконської хіротонії, Блаженніший Владика нагородив архідиякона Сергія Косовського «Відзнакою Предстоятеля Української Православної Церкви».

Після відправи, у ігуменському корпусі монастиря, Митрополит Володимир поздоровив настоятельку ігуменю Калісфенію (Шамайло) із насельницями обителі із святом Різдва Христового. Після виконання монахинями різдвяних колядок, Владика Володимир вручив їм подарунки.
http://orthodox.org.ua/uk/node/10845
Відзначимо, що Митрополит Володимир вперше звершив Божественну літургію за останні 2,5 місяці, протягом яких проходив лікування в одній з київських клінік.
Deus lo Volt

Petrenko
Повідомлень: 292
З нами з: Вів вересня 20, 2011 7:29 am

Блаженнішого Митрополита Володимира виписано з лікарні

Повідомлення Petrenko » П'ят травня 11, 2012 9:32 am

«Стан Блаженнішого стабільний, дозволяє йому повернутися до роботи, брати участь у церковних заходах, зустрічах, громадському житті», – йдеться у коментарі секретаря Предстоятеля архієпископа Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра.

Сьогодні, 10 травня, Митрополита Київського і всієї України Володимира було виписано з клініки «Оберіг», де він проходив лікування та реабілітацію. Стан Блаженнішого стабільний, дозволяє йому повернутися до роботи, брати участь у церковних заходах, зустрічах, громадському житті, повідомляє офіційний сайт УПЦ.

Нагадаємо, Митрополита Володимира було госпіталізовано 30 жовтня минулого року з приводу ускладнень, що виникли на фоні основного захворювання – хвороби Паркінсона, у важкому стані, що потребувало довготривалого лікування.

До процесу лікування були залучені провідні фахівці України та іноземні колеги. Під час лікування використовувались унікальні медичні технології з існуючих у сучасній медицині, а також комплекс реабілітаційних заходів, що дозволяє людині після тяжкої, довготривалої хвороби повернутись до повноцінного життя. Певні лікувальні заходи були застосовані вперше в Україні фахівцями Клініки «Оберіг» за підтримки іноземних колег.

Команда фахівців, що протягом цього часу лікувала Митрополита Володимира, щохвилини відчували невичерпну силу віри, силу молитви мільйонів вірян, які співпереживали в ці важкі для Блаженнішого часи.

Певний час після виписки Митрополит Володимир знаходитиметься під наглядом лікарів, періодично проходитиме наступні етапи фізичної реабілітації в умовах реабілітаційного центру.

Архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, секретар Предстоятеля УПЦ,

http://orthodoxy.org.ua/content/kiiv-pi ... arni-48798
Deus lo Volt


Повернутись до “Публічні люди”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Наши сайты