Брати Карамазовы

Evg

Брати Карамазовы

Сообщение Evg » Вт фев 07, 2012 3:24 pm

У четвер гостем програми "Цікаві люди про важливе" буде співак Олег Карамазов. Питання які вас цікавлять ви можете ставити в даній темі.
Достоинство человека определяется тем, каким путем он идет к цели, а не тем, достигнет ли он ее.

Evg

Re: Брати Карамазовы

Сообщение Evg » Ср июл 25, 2012 12:09 pm

Існує стереотип, що рок-музиканти не вірять в Бога. Я прийшов в Церкву тоді, коли не міг жити. У мене був період, коли я не розумів сенсу життя, мені стало нецікаво, я прожив якусь кількість років. І в неймовірному стані ноги самі понесли в монастир. І відтоді я щасливий, що потрапив саме в Церкву.
Щодо групи «Брати Карамазови» був такий дивний момент. Напередодні поїздки в Тель-Авів на гастролі хлопці з групи теж захотіли поїхати до Єрусалима. І треба було ж такому статися, щоб саме у той час на Гробі Господньому літургію служив Блаженніший Володимир, Митрополит Київський і всієї України. І ми всією групою висповідалися і всі разом причастилися. Це було дивовижне відчуття: люди, з якими ти на сцені, я ніколи не думав, що ми разом стоятимемо перед Чашею до причастя.

Олег Карамазов, з інтерв'ю телеканалу «Глас»
Більш детально тут:
http://glas.org.ua/famous/Karamazov.html
Достоинство человека определяется тем, каким путем он идет к цели, а не тем, достигнет ли он ее.

Evg

Re: Брати Карамазовы

Сообщение Evg » Ср авг 08, 2012 10:57 am

Олег Карамазов и Юрий Шевчук

Они оба – легенды отечественной рок-музыки. Знакомство на концерте более 20 лет тому назад положило начало многолетней дружбе.

Олег Карамазов: «Стало сразу ясно, что мы с одной поляны. То есть не было такого, где ты родился, кто твои родители. Все было понятно-ясно». Путь к вере у каждого был свой и нелегкий. Но, пройдя его, они многое изменили в жизни.
История жизни и веры Юрия Шевчука из уст его друга Олега Карамазова.

http://rus.glas.org.ua/projects/Ridni_l ... mazov.html

Вернуться в «Публичные люди»